KONST / Litografier / Färglitografi 8435226
*
nr 843 5226
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi , Lena A Linderholm (f, 1947), Blomstilleben, motivets mått: 72 x 55
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Följerätt
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 augusti 2013
kl 19:12:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/8 15:55:47
1
Vinnande bud
26/8 18:56:43
2
1.100 kr
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Lena A Linderholm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Läs mer om Lena A Linderholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben färglitografi grafik lena a linderholm litografi litografier litografiskt blad stilleben svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8183 Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:37
*
Lena A Linderholm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Läs mer om Lena A Linderholm
nr 843 5226
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi , Lena A Linderholm (f, 1947), Blomstilleben, motivets mått: 72 x 55
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.200 kr |
| Såld: | 1.200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 26 augusti 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 23/8 15:55:47 | 1 | Vinnande bud |
| 26/8 18:56:43 | 2 | 1.100 kr |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Lena A Linderholm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk mÃ¥lare, grafiker och författare.Läs mer om Lena A Linderholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben färglitografi grafik lena a linderholm litografi litografier litografiskt blad stilleben svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8183 Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:37



